אימון והדרכת מכירות

אימון והדרכת מכירות של HGC הינו שירות שנועד להעניק לארגונים ועסקים כלים פרקטיים ושיטות מתקדמות לצורך שיפור תהליך המכירה, פיתוח ההון האנושי, ואימון אנשי מכירות.
חברת HGC משתמשת במגוון רחב של כלים על מנת לשפר ולפתח את כישורי המכירה, למידת תורת המכירות, למידת תהליכי מכירה חדשים, על מנת שאנשי המכירות ידעו כיצד למכור טוב יותר בין עם מדובר במכירה טלפונית של מוצרי צריכה ועד לגיוס משקיעים לחברת SU.

חברת HGC מעניקה לארגונים אשר צריכים את השירות להכווין את צוות ההדרכה בהתאם לנקודות שאותם הם רוצים לחזק באנשי המכירות או עובדי הארגון.

שפה משותפת בארגון

יצירת שפה משותפת בארגון, גורמת למפגשי אימון המכירות להיות יותר פרודוקטיבים עבור נציגי מכירות ומנהלי הארגון. יצירת שפה משותפת יוצרת הבנה מלאה יותר של הזדמנויות המכירה בארגון ומעניקה למנהלי המכירות שלו את הזמן לחזק את השלבים בהם צריך חיזוק נוסף.

אימון מנהל המכירות

אימון מנהל המכירות בארגון הינו חשוב ביותר, קובצת H.G.C מעניקה למנהלי המכירות יכולות חדשות ומקצועיות יותר שבעזרתם הם יכולים לשפר ולהגדיל את הזדמנויות המכירה, שימור עובדים, וטכניקות ניהול עדכניות.

קבלת תמונה מלאה על ביצועי המחלקה

פעילות מערך המכירות הינה חשובה מאוד ולכן עלינו לקבל תמונה מלאה של ביצועי המחלקה על מנת לדעת היכן הנקודה החלשה במערך ולשפרה. שילוב של מספר פעולות שציינו יעניק למנהלי הארגון תמונה רחבה ומלאה יותר שתוכל לתת להם את הכלים לבחון את יעילות המערך, עלות תפעולו ועוד גורמים נוספים.

התייעלות מערך גיוס והדרכה

מנהלי גיוס והדרכה נאלצים לפעול במספר פרמטרים ומול מספר גורמים, פעילות אשר מקשה על יכולות הגיוס והאבחנה של מנהלים. אימון נציגי הגיוס יעניק לארגון את היכולות לשבור מחסומים ולגייס עובדים מתאימים יותר לארגון ולתפקיד בפרט.