אסטרטגיה עסקית

בניית אסטרטגיה ומתודולוגיה עסקית היא הדרך של הארגון להשיג את מטרותיו. אסטרטגיה כוללת חזון, מטרות ויעדים ודרכי פעולה פרקטים להשגתם. בחברת HGC אנו מסייעים לחברות עסקיות וציבוריות, בכל הגדלים לגבש אסטרטגיה עסקית אשר תהיה נכונה ביותר עבורם ועבור הסביבה העסקית שלהם.
השיטה של H.G.C הינה שיטה ייחודית שדוגלת בעבודה ישירה וצמודה עם הנהלת החברה, המשלבת בין הניסיון האישי של יועצה לבין הידע הקיים אצל שאר לקוחותינו.

מה אנחנו יודעים לעשות:

בניית תוכנית עסקית וגיבוש חזון

עסקים רבים חייבים תוכנית עסקית שהיא מסמך המיועד לצורך תכנון עסק או פעילות עסקית. H.G.C מעניקה לאותם ארגונים ויזמים את מיטב הכלים בתחום, ומסייעת להם בהכנת תוכנית עסקית או הבראה של עסק קיים תוך שילוב של מצב השוק בענף אותו היזם מעוניין לבחון, ומציעה ללקוחתיה את המתודולוגיה לביצוע תהליכים של מחקר ותכנון, כתיבת תהליכי עבודה ומספר רב של כלים נוספים.

התמחות בתחומי שיווק ומכירה

למען עשיית סדר תחומי השיווק והמכירה הינו רחב לאין ארוך במהותו. כהקדמה קצרה נרחיב ונאמר כי לרוב העסקים בישראל (הבינוניים, הקטנים וגם הגדולים) אין תפקיד של אסטרטג שיווק או מכירה בארגון. בדרך כלל יש את הבעלים אשר לוקח על עצמו להיות גם סמנכ"ל המכירות והשיווק והוא צריך להטבות את הדרך והאסטרטגיה. בחברת HGC לקחנו על עצמנו להתמחות בתחומים ולהוביל ארגונים להצלחה מרבית בתחום השיווק והמכירה. חברת HGC מלווה את הלקוח החל משלב המתודולוגיה ועד לשלב גיוס העובד והכשרתו.